Programma en uitslagen

Programma maandag 21 mei 2018

Tijd Thuisploeg Uitploeg Scheidsrechter Type wedstrijd
Bergeijk JO8-1 Toernooi RoodWit 62 Helmond

Programma dinsdag 22 mei 2018

Tijd Thuisploeg Uitploeg Scheidsrechter Type wedstrijd
18:30 Bergeijk JO11-3G EFC JO11-1
19:30 Bergeijk JO17-1 Hoogeloon JO17-1

Programma woensdag 23 mei 2018

Tijd Thuisploeg Uitploeg Scheidsrechter Type wedstrijd
19:00 Bergeijk JO15-2 EFC JO15-2
18:30 Bergeijk JO9-1 Reusel Sport/Co Trans JO9-1
19:00 ST Steensel/Knegsel JO17-1 Bergeijk JO17-2
19:00 FC Cranendonck JO11-1 Bergeijk JO11-1
18:30 De Weebosch JO13-1G Bergeijk JO13-3
18:30 Bergeijk JO11-5 Reusel Sport/CoTrans JO11-5
19:00 Bergeijk JO13-1 Taxandria JO13-1
18:30 Riethoven JO11-1 Bergeijk JO11-2
18:30 SV Valkenswaard JO8-2 Bergeijk JO8-2

Programma donderdag 24 mei 2018

Tijd Thuisploeg Uitploeg Scheidsrechter Type wedstrijd
19:30 Reusel Sport/Co Trans JO19-2 Bergeijk JO19-2

Programma zaterdag 26 mei 2018

Tijd Thuisploeg Uitploeg Scheidsrechter Type wedstrijd
16:00 DBS JO19-1 Bergeijk JO19-1
14:45 Bergeijk JO17-1 EFC JO17-2
13:30 Riethoven JO17-1G Bergeijk JO17-2
14:30 De Valk JO17-2 Bergeijk JO17-3
13:15 Bergeijk JO15-1 Hoogeloon JO15-1
13:15 FC Eindhoven AV JO15-2 Bergeijk JO15-2
13:15 Bergeijk JO15-3 SV Budel JO15-3
12:00 Bergeijk JO13-1 Dommelen JO13-1
10:30 EFC JO13-2 Bergeijk JO13-2
12:00 Bergeijk JO13-3 ST Casteren/Netersel JO13-2G
10:45 Bergeijk JO11-1 Brabantia JO11-1
10:45 Bergeijk JO11-2 Vessem JO11-1G
10:45 Bergeijk JO11-3G RKVVO JO11-2
10:00 Vessem JO11-3 Bergeijk JO11-4
09:30 Bladella JO11-6 Bergeijk JO11-5
09:30 Bergeijk JO9-1 EFC JO9-1
10:00 De Weebosch JO9-1 Bergeijk JO9-2
09:30 Bergeijk JO9-3 SV Valkenswaard JO9-4
09:30 De Raven JO8-1G Bergeijk JO8-2
09:30 Bergeijk JO8-3M Reusel Sport/CoTrans JO8-2
09:30 EFC JO8-2 Bergeijk JO8-4
14:45 Bergeijk MO17-1 Gilze MO17-1
12:15 Nuenen MO15-1 Bergeijk MO15-1
12:00 Bergeijk MO13-1 TGG MO13-1
10:00 Bergeijk Mini 2 EFC Mini 1

Programma zondag 27 mei 2018

Tijd Thuisploeg Uitploeg Scheidsrechter Type wedstrijd
14:30 Hoogeloon 1 Bergeijk 1
12:00 Unitas'59 3 Bergeijk 2
12:00 Bergeijk 3 Tivoli 3
12:00 Bergeijk 4 RPC 5
12:00 Bergeijk 5 SV Budel 7
10:45 Hoogeloon 3 Bergeijk 6
10:00 DOSKO'32 4 Bergeijk 7
10:00 Terlo 4 Bergeijk 8
12:00 Bergeijk 9 Marvilde 6
10:00 DOSL/Sterksel/RKSV Heeze Vr1 Bergeijk Vr1
10:00 Bergeijk Vr2 SV Budel Vr1

Er zijn geen uitslagen bekend