Bestuur & Commissies

Algemeen Bestuur RKVV Bergeijk

Voorzitter RKVV Bergeijk Bart Reuter voorzitter@rkvvbergeijk.nl
Secretaris Vacature (Fons Sengers a.i.) secretariaat@rkvvbergeijk.nl
Penningmeester Jacky Hoeks penningmeester@rkvvbergeijk.nl
Voorzitter Jeugd Mat Cuypers (vacature onderbouw) jeugdvoorzitter@rkvvbergeijk.nl
Voorzitter Personeelszaken Jan Kuijken  jankuijken@hetnet.nl
Voorzitter Commerciële zaken Vacature sponsoring@rkvvbergeijk.nl
Voorzitter Voetbalzaken Fons Sengers tz@rkvvbergeijk.nl
Voorzitter Communicatie Dennis Tummers communicatie@rkvvbergeijk.nl
Voorzitter Seniorencommissie Jac Slenders jacslenders@hotmail.nl

 

Seniorencommissie

Voorzitter Seniorencommissie Jac Slenders jacslenders@hotmail.nl
Wedstrijdsecretaris Vacature (Jac Slenders a.i.)  
Wedstrijdzaken, elftalindelingen Peter van Otten  
Wedstrijdzaken, elftalindelingen Theo van de Wal  
Wedstrijdzaken, elftalindelingen Guus Cuypers  
Wedstrijdzaken, elftalindelingen Dylan Heesters  
Afgelastingen Consul  

 

Technische Seniorencommissie

Voorzitter Voetbalzaken Fons Sengers tz@rkvvbergeijk.nl
Hoofdtrainer 1e Jos Beerens
Leider 1e Ruud Hoeks
Assistent Scheidsrechter 1e Christ van Dinter
Verzorger/Masseur 1e Ger Hageman
Hoofdtrainer 2e Perry van Meelis
Leider 2e Gerald de Brouwer
Veldtrainer selectie Rick den Hartog
Hoofdtrainer Keepers John van Gestel

 

Jeugdcommissie

Voorzitter Jeugd Mat Cuypers jeugdvoorzitter@rkvvbergeijk.nl
Secretaris Christel Keeris wedstrijdsecretarisjeugd@rkvvbergeijk.nl
Wedstrijdsecretaris Vacature
Hoofdleider JO19 Adriaan Koolen a.koolen01@chello.nl
Hoofdleider JO17 Adriaan Koolen a.koolen01@chello.nl
Hoofdleider JO15 Jack Hoogers fam.hoogers@live.nl
Hoofdleider JO13 Mark v.d. Looij ML1972@hotmail.nl
Hoofdleider JO12 en 11 Frans Luijten f.luijten@hetnet.nl
Hoofdleider JO10, 9 en 8 Ruud Willems ruudisokeajax@hotmail.com
Hoofdleider Mini’s Wilbert v. Maasakkers wilbertvanmaasakkers@hotmail.com
Hoofdleider Meidenteams Margriet Moeskops margriet_moeskops@hotmail.com
Jeugdtoernooien Vacature

 

Technisch Jeugdcommissie

Voorzitter Voetbalzaken Fons Sengers tz@rkvvbergeijk.nl
Jeugd Coördinator Willy Segers Jeugdcoordinator@rkvvbergeijk.nl
JO16 en JO17 Christ van Dinther dinterchrist@gmail.com
JO15 en JO13 Marc Schreurs markenjuta@kpnmail.nl
JO12 en JO11 Fans Luijten f.luijten@hetnet.nl
JO10, JO9 en JO8 Ruud Willems ruudisokeajax@hotmail.com
Keepers John van Gestel john-van-gestel@hotmail.nl

 

Scheidsrechterscommissie

Coördinator Algemeen Eric van der Meijden
Coördinator Senioren Vacature
Coördinator Jeugd Vacature
Werving scheidsrechters Vacature

 

Commissie Commerciële Zaken
Voorzitter Commerciële zaken
Financiële administratie
Sponsorwerving
Sponsorwerving
Vacature
Martijn Bakker
Harm Jansen
Vacature
sponsoring@rkvvbergeijk.nl

 

Kantinecommissie
Afgevaardigde Algemeen Bestuur
Kantinebeheer
Jacky Hoeks
Adri Visser
penningmeester@rkvvbergeijk.nl
kantinebeheer@rkvvbergeijk.nl

Communicatiecommissie

Voorzitter Communicatie Dennis Tummers communicatie@rkvvbergeijk.nl
Clubblad De BVV-er
Clubbladredactie Theo Philippi
John van de Berg
Harm Jansen
Dennis Tummers
Opmaak Clubblad Luuk Smits
Annemarie Michiels
Website en (Social) Media
Webmaster RKVV Bergeijk Stein Heeren website@rkvvbergeijk.nl
Social Media – Facebook Dennis Tummers
Social Media – Instagram Sem Vromans
Simon van Maasakkers
Jasmijn van Grotel
Social Media – Twitter Wilbert van Maasakkers

 

Facilities en technisch onderhoud RKVV Bergeijk
Afgevaardigde algemeen bestuur Fons Sengers tz@rkvvbergeijk.nl

Supportersclub D’n Aonhang

Afgevaardigde Algemeen Bestuur: Vacature secretariaat@rkvvbergeijk.nl
Bestuursleden: Bram Rombouts aonhang@rkvvbergeijk.nl
Marianne Willems
Wil Willems
Wilma den Hartog