Bestuur & Commissies

Algemeen Bestuur RKVV Bergeijk

Voorzitter RKVV Bergeijk Bart Reuter voorzitter@rkvvbergeijk.nl
Secretaris Wil Wils secretariaat@rkvvbergeijk.nl
Penningmeester Jacky Hoeks penningmeester@rkvvbergeijk.nl
Voorzitter Jeugd Jeroen van Hout jeugdvoorzitter@rkvvbergeijk.nl
Voorzitter Personeelszaken Jan Kuijken  jankuijken@hetnet.nl
Voorzitter Commerciële zaken Rob Vermeulen sponsoring@rkvvbergeijk.nl
Voorzitter Voetbalzaken Mat Cuypers tz@rkvvbergeijk.nl
Voorzitter Communicatie Bart Free communicatie@rkvvbergeijk.nl
Voorzitter Seniorencommissie Jac Slenders jacslenders@hotmail.nl

 

Seniorencommissie

Voorzitter Seniorencommissie Jac Slenders jacslenders@hotmail.nl
Wedstrijdsecretaris Vacature (Jac Slenders a.i.)
Wedstrijdzaken, elftalindelingen Peter van Otten
Wedstrijdzaken, elftalindelingen Theo van de Wal
Wedstrijdzaken, elftalindelingen Guus Cuypers
Wedstrijdzaken, elftalindelingen Dylan Heesters
Afgelastingen Consul

 

Technische Seniorencommissie

Voorzitter Voetbalzaken Mat Cuypers tz@rkvvbergeijk.nl
Hoofdtrainer 1e Jos Beerens
Leider 1e Ruud Hoeks
Assistent Scheidsrechter 1e Christ van Dinter
Verzorger/Masseur 1e Ger Hageman
Hoofdtrainer 2e Perry van Meelis
Leider 2e Gerald de Brouwer
Veldtrainer selectie Rick den Hartog
Hoofdtrainer Keepers John van Gestel

 

Jeugdcommissie

Voorzitter Jeugd Jeroen van Hout jeugdvoorzitter@rkvvbergeijk.nl
Secretaris Christel Keeris e.keeris@kpnmail.nl
Wedstrijdsecretaris Wendy vd Ven
Wendy van Woerkum
wedstrijdsecretarisjeugd@rkvvbergeijk.nl
Hoofdleider JO19 Adriaan Koolen a.koolen01@chello.nl
Hoofdleider JO17 Adriaan Koolen a.koolen01@chello.nl
Hoofdleider JO15 Barbra van Mook barbravanmook@gmail.com
Hoofdleider JO13 Mark v.d. Looij ML1972@hotmail.nl
Hoofdleider JO12 en 11 Frans Luijten f.luijten@hetnet.nl
Hoofdleider JO10, 9 en 8 Ruud Willems ruudisokeajax@hotmail.com
Hoofdleider Mini’s Wilbert v. Maasakkers wilbertvanmaasakkers@hotmail.com
Hoofdleider Meidenteams Margriet Moeskops margriet_moeskops@hotmail.com

Technisch Jeugdcommissie

Voorzitter Voetbalzaken Mat Cuypers tz@rkvvbergeijk.nl
Jeugd Coördinator Fons Sengers Jeugdcoordinator@rkvvbergeijk.nl
JO16 en JO17 Christ van Dinther dinterchrist@gmail.com
JO15 en JO13 Vacature
JO12 en JO11 Fans Luijten f.luijten@hetnet.nl
JO10, JO9 en JO8 Ruud Willems ruudisokeajax@hotmail.com
Keepers John van Gestel john-van-gestel@hotmail.nl

 

Scheidsrechterscommissie

Coördinator Algemeen Eric van der Meijden
Coördinator Senioren Vacature
Coördinator Jeugd Vacature
Werving scheidsrechters Vacature

 

Commissie Commerciële Zaken
Voorzitter Commerciële zaken
Financiële administratie
Sponsorwerving
Sponsorwerving
Rob Vermeulen
Martijn Bakker
Harm Jansen
sponsoring@rkvvbergeijk.nl

 

Kantinecommissie
Afgevaardigde Algemeen Bestuur
Kantinebeheer
Jacky Hoeks
Adri Visser
penningmeester@rkvvbergeijk.nl
kantinebeheer@rkvvbergeijk.nl

Communicatiecommissie

Voorzitter Communicatie Bart Free communicatie@rkvvbergeijk.nl
Clubblad De BVV-er
Hoofredacteur BVV-er

Clubbladredactie

Dennis Tummers

Theo Philippi

John van de Berg
Harm Jansen
Lotte Verkuijlen
Opmaak Clubblad Luuk Smits
Annemarie Michiels
Website en (Social) Media
Webmaster RKVV Bergeijk Stein Heeren website@rkvvbergeijk.nl
Social Media – Facebook Stein Heeren
Social Media – Instagram Sem Vromans
Simon van Maasakkers
Jasmijn van Grotel
Social Media – Twitter Wilbert van Maasakkers

 

Facilities en technisch onderhoud RKVV Bergeijk
Afgevaardigde algemeen bestuur tz@rkvvbergeijk.nl

Supportersclub D’n Aonhang

Afgevaardigde Algemeen Bestuur: Vacature secretariaat@rkvvbergeijk.nl
Bestuursleden: Bram Rombouts aonhang@rkvvbergeijk.nl
Marianne Willems
Wil Willems
Wilma den Hartog