Bestuur & Commissies

Algemeen Bestuur RKVV Bergeijk

Voorzitter RKVV Bergeijk Bart Reuter voorzitter@rkvvbergeijk.nl
Secretariaat Marielle Vervest

Wil Wils (ondersteunend)

secretariaat@rkvvbergeijk.nl

info@rkvvbergeijk.nl

Penningmeester Jack Sleddens penningmeester@rkvvbergeijk.nl
Voorzitter Jeugd Jeroen van Hout jeugdvoorzitter@rkvvbergeijk.nl
Voorzitter Vrijwilligerszaken Jan Kuijken  vrijwilligerszaken@rkvvbergeijk.nl
Voorzitter Commerciële zaken Martijn Bakker (ad interim) sponsoring@rkvvbergeijk.nl
Voorzitter Voetbalzaken Mat Cuypers tz@rkvvbergeijk.nl
Voorzitter Communicatie Vacature communicatie@rkvvbergeijk.nl
Voorzitter Seniorencommissie Jac Slenders seniorenzaken@rkvvbergeijk.nl

 

Seniorencommissie

Voorzitter Seniorencommissie Jac Slenders seniorenzaken@rkvvbergeijk.nl
Wedstrijdsecretaris Vacature (Jac Slenders a.i.)
Wedstrijdzaken, elftalindelingen Peter van Otten
Wedstrijdzaken, elftalindelingen Theo van de Wal
Wedstrijdzaken, elftalindelingen Guus Cuypers
Wedstrijdzaken, elftalindelingen Dylan Heesters
Afgelastingen Consul

 

Technische Seniorencommissie

Voorzitter Voetbalzaken Mat Cuypers tz@rkvvbergeijk.nl
Hoofdtrainer 1e Sven Verstappen
Leider 1e Ruud Hoeks
Assistent Scheidsrechter 1e Christ van Dinter
Verzorger/Masseur 1e Vacature
Hoofdtrainer 2e Perry van Meelis
Leider 2e Gerald de Brouwer
Hoofdtrainer Keepers John van Gestel

Jeugdcommissie

Voorzitter Jeugd Jeroen van Hout jeugdvoorzitter@rkvvbergeijk.nl
Secretaris Jeugd Vacature
Wedstrijdsecretaris Jeugd Wendy van de Ven
Wendy van Woerkum
wedstrijdsecretarisjeugd@rkvvbergeijk.nl
Hoofdleider JO19 Adriaan Koolen a.koolen01@chello.nl
Hoofdleider JO17 Adriaan Koolen a.koolen01@chello.nl
Hoofdleider JO15 Mark Schreurs (a.i., vacature)
Hoofdleider JO13 Frans Luijten (a.i., vacature)
Hoofdleider JO12 en 11 Frans Luijten f.luijten@hetnet.nl
Hoofdleider JO10, 9 en 8 Ruud Willems ruudisokeajax@hotmail.com
Hoofdleider Mini’s Wilbert v. Maasakkers
Barbra van Mook
wilbertvanmaasakkers@hotmail.com
barbravanmook@gmail.com
Hoofdleider Meidenteams Margriet Moeskops margriet_moeskops@hotmail.com

 

Technisch Jeugdcommissie

Voorzitter Voetbalzaken Mat Cuypers tz@rkvvbergeijk.nl
Jeugd Coördinator Vacature Jeugdcoordinator@rkvvbergeijk.nl
JO16 en JO17 Christ van Dinther dinterchrist@gmail.com
JO15 en JO13 Mark Schreurs markenjuta@kpnmail.nl
JO12 en JO11 Frans Luijten f.luijten@hetnet.nl
JO10, JO9 en JO8 Ruud Willems ruudisokeajax@hotmail.com
Keepers John van Gestel john-van-gestel@hotmail.nl

 

Scheidsrechterscommissie

Coördinator Algemeen Vacature
Coördinator Senioren Guus Cuypers
Coördinator Jeugd Gerard Daams
Werving scheidsrechters Vacature

 

Commissie Commerciële Zaken
Sponsorwerving Martijn Bakker
Harm Jansen
Lars Luijten
Robin Bax
sponsoring@rkvvbergeijk.nl

 

Kantinecommissie
Afgevaardigde Algemeen Bestuur
Kantinebeheer
Jack Sleddens penningmeester@rkvvbergeijk.nl
devoetbalkantine@rkvvbergeijk.nl

Communicatiecommissie

Voorzitter Communicatie Vacature communicatie@rkvvbergeijk.nl
Clubblad De BVV-er
Hoofredacteur BVV-er

Clubbladredactie

Dennis Tummers

Ruud Willems

John van de Berg
Lotte Verkuijlen
Opmaak Clubblad Luuk Smits
Website en (Social) Media
Webmaster RKVV Bergeijk Dennis Tummers website@rkvvbergeijk.nl
Social Media – Facebook Jasmijn van Grotel
Social Media – Instagram Jasmijn van Grotel
Social Media – Twitter Wilbert van Maasakkers

 

Facilities en technisch onderhoud RKVV Bergeijk
Afgevaardigde algemeen bestuur Mat Cuypers tz@rkvvbergeijk.nl

Supportersclub D’n Aonhang

Afgevaardigde Algemeen Bestuur: Vacature secretariaat@rkvvbergeijk.nl
Bestuursleden: Bram Rombouts aonhang@rkvvbergeijk.nl
Marianne Willems
Wil Willems
Wilma den Hartog