• Vr1 verliest bekerfinale, maar kan terug kijken op een mooi seizoen

    30 mei 2026 Beheerder
  • Dames 1 van RKVV Bergeijk begon goed aan de wedstrijd en kreeg in de eerste helft enkele uitstekende kansen om op voorsprong te komen.
    Er werd met veel energie en overtuiging gespeeld en lange tijd was er weinig verschil tussen beide ploegen.
    Vlak voor rust viel echter de 1-0 voor de tegenstander, een zure tegenvaller op een moment waarop een gelijkspel de verhoudingen beter had weergegeven.

    Na rust liep de tegenstander snel verder uit naar 2-0 en kort daarna zelfs naar 3-0.
    Een lastige situatie, maar de dames van Bergeijk bleven vechten voor iedere bal en gaven de wedstrijd niet op.
    Rond de 60e minuut leek de verdiende aansluitingstreffer te vallen.
    De ontlading was groot, maar helaas werd het doelpunt afgekeurd wegens buitenspel.

    Dat moment gaf het team juist extra strijdlust. In de fase die volgde was Bergeijk vaak de bovenliggende partij.
    Er werd druk gezet, er werden kansen gecreëerd en er werd alles aan gedaan om terug te komen in de wedstrijd.
    Helaas viel het doelpunt niet aan de goede kant. In de 80e minuut maakte de tegenstander de 4-0, waarmee de finale feitelijk werd beslist.
    De ploeg bleef geloven in een beter resultaat en werd vlak voor tijd alsnog beloond met een doelpunt, waarmee de eindstand op 4-1 werd bepaald.

    Ondanks deze nederlaag kunnen de dames terugkijken op een geweldig seizoen. Met het behaalde kampioenschap is er een prachtige prestatie neergezet waar de hele vereniging trots op mag zijn. De finale was de kans om een extra kers op de taart te zetten, maar ook zonder die beloning blijft dit een seizoen om met veel trots op terug te kijken.
    De speelsters, staf en supporters mogen met opgeheven hoofd terugkeren naar Bergeijk.
    De strijdlust, het teamgevoel en de prestaties van dit seizoen zullen nog lang worden herinnerd.

    Opstelling: Nicole van der Zanden, Heike Bernards, Julia Sleddens, Loes van de Wal (Femke Dörner), Lynn van Hoof, Kim Evers, Lotte Das,
    Nadeche Cuypers, Diede Bakker (Mik Bartholomeus), Lise Beljaars, Sacha Lohman

    Moedig voorwaarts 💛💙🏆