• De gedoodverfde ploegen  voor de leiding begonnen voorzichtig.
    Hapert startte met een overwicht maar sorteerde weinig kansen. Bergeijk was gevaarlijker in de 1e helft.
    Het eerste resultaat kwam in de 26e minuut toen Tigo Rutten een voorzet van Bram Bax afrondde (0-1).
    Even later werd stevig geappelleerd voor een penalty maar de scheidsrechter zwaaide dit weg.
    In de 39e minuut viel plotseling de gelijkmaker via Koen Appel (1-1) In de 43e minuut forceerde Hapert nog een goede kans na een corner. Naast. Rust 1-1.

    Na rust was aanvankelijk Hapert het gevaarlijkst.  In de 52e minuut was er al gevaar en even later miste Hapert een open kans. Verdedigd met een corner.
    In de 78e minuut kreeg debutant bij Bergeijk Boy Lindberg een kans maar hij stuitte op de Hapertse keeper die net als de keeper van Bergeijk (Roy Heeren) goed presteerde.
    Alles leek op een gelijkspel uit te lopen maar vlak voor tijd wist Kevin Raaymakers vanuit vrije positie met een lob de winnen treffer voor de thuisclub aan te tekenen (2-1)

    Opstelling Bergeijk:
    Roy Heeren, Jorn Verrijt, Len Rutten, Luc van de Laar, Bram Bax, Ward Cox, Ruud Willems,  Bastiaan Rondeel, Tigo Rutten, Boy Lindberg, Jorn Verrijt
    Ingevallen: Stijn Cuypers, Jesper van Hout.