• Bergeijk- Hapert      4-2

    Bergeijk heeft inderdaad revanche genomen op de nederlaag in Hapert door de thuiswedstrijd verdiend te winnen.
    Bergeijk dat vervroegd afscheid heeft genomen van trainer Richard de Beer en zijn assistent.
    Vervanging door het trainersduo Sven Verstappen/ Harm van Gastel was binnen een week beklonken

    Bergeijk bepaalde aanvankelijk het spel. Dat resulteerde in de 10e minuut in een vrije trap van Stijn Cuypers die rakelings overgeschoten werd.
    Enkele minuten later wist Hapert bij de eerste de beste aanval wel het net te vinden. Een voorzet vanaf de linkerzijde werd van dichtbij hard binnengeschoten door Thed van de Kerkhof (0-1). Bergeijk herstelde zich in de 27e minuut via Tigo Rutten.
    In de 42e minuut kreeg Hapert voor rust een beste kans maar keeper Roy Heeren redde met een reflex.
    Rust 1-1.

    Bergeijk kwam goed uit de rust en in de 48e minuut werd een corner afgewerkt door Len Rutten (2-1).
    Nog in dezelfde minuut lag er de gelijkmaker in. Hapert scoorde 2-2.
    Nadat Hapert in de 53e minuut gevaar stichtte met een harde bal die voorlangs ging werd in de 55e minuut Tigo Rutten door de Hapert keeper onderuit gehaald.
    Iedereen dacht aan een penalty maar de scheidsrechter besloot om een gele kaart te geven aan de onderuitgehaalde speler.
    In de 63e minuut nam Bergeijk alsnog de voorsprong. De ingevallen Boy Lindberg passeerde de Hapertse laatste man en scoorde beheerst 3-2.
    In de 83e minuut werd de score verhoogd door wederom  Boy Lindberg. Hij onderschepte een te korte terugspeelbal en met een lob werd de keeper gepasseerd. (4-2).
    Hiermee was ook de eindstand bereikt.

    Opstelling:
    Roy Heeren, Tijs van de Laar, Len Rutten, Ruud Willems, Bram Bax, Bastian Rondeel, Stijn Cuypers, Tigo Rutten, Luuk van de Laar,  Ward Cox, Gijs Jansen.
    Ingevallen: Boy Lindberg, Tom Huijzers, Kevin |Boogerd.